Blog

Kde pijí gentlemani

25. 11. 2015

Dobré pití patří k životním požitkům snad každého muže. Kam jít smočit hrdlo po náročném pracovním dnu, které místo je ideální pro drink s přáteli, do jakého podniku pozvat dámu na skleničku? Vybrali jsme pro vás ty, které patří mezi nejvyhledávanější.

BAR, KTERÝ NEEXISTUJE, Dvořákova 1, Brno 

Brněnská barová perla, Do které můžete zajít na originální drink. Zaexperimentujte si a barman vám vytvoří pití „na míru“ či si dejte vynikající burger v ideálním interiéru, který je jako vystřižený z New Yorku. Jeho atmosféra přímo vybízí obléknout se do toho nejlepšího, co ve skříni máte.

BONVIVANT’S, Bartolomějská 305, Praha

Návrat do starých dobrých časů, kdy se kouřily dýmky, muži ženám otevírali dveře a lidem, kteří si uměli požitkářsky užívat života, se říkalo „bonviváni“. 

VELTLÍN IN KARLÍN, Křižíkova 115, Praha

Podnik, ve kterém gentlemani končí náročný týden ve společnosti sklenky plné zcela přírodního čistého vína bez chemických zásahů. Můžete popíjet jen tak osaměle na tonetce s novinami v ruce, či navštívit sklep, ve kterém se pořádají skupinové degustace. 

PROSEKÁRNA, Slezská 48, Praha

Ideální podnik pro všechny, kteří si chtějí pochutnat na sklence prosecca a dozvědět se o něm naprosto všechno. Pokud si lahodný nápoj chcete užít i doma, mají dobře zásobený e-shop, z kterého vám rádi těžké lahve přivezou až domů.

HEMINGWAY BAR, Karolíny Světlé 48, Praha

Bar, který se na základě svého jmenovatele, drží jeho oblíbených nápojů – rumů, champagne a absinthu. To největší štěstí vás potká, pokud budete usazeni přímo na baru a vychutnáte si tak drink nejen jazykem, ale i pohledem při jeho přípravě. Držet se nápojového lístku by byla velká škoda, nebojte se spolehnout na barmana a svěřit se mu s vašimi chutěmi. Odmění se vám královsky.

PUBLIC INTEREST, U Milosrdných 12, Praha

Bar na pražském Starém městě se stylovým interiérem, který se jen tak neokouká. Jako vystřižený z nostalgických časů či z londýnské metropole. Public Interest je pro všechny pány, mladé muže i jejich doprovod, který miluje pití i humor po anglicku. 

 

Newsletter

Přihlaste si friendly novinky a budete vědět, co na vás šijeme.

Buďte v obraze a ukažte svůj styl na našem Instagramu

Na Instagram