Obchodní podmínky

Platební metody

Kartou online

Pohodlný a rychlý způsob platby, ke kterému potřebujete kartu Visa, Visa Electron, Maestro nebo MasterCard. Samotná platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu, která garantuje 100% bezpečnost.

Bankovním převodem

Zaplatit můžete i klasickým bankovním převodem na náš účet. Informace k platbě dostanete e-mailem po dokončení objednávky. Počítejte s tím, že bankám převod chvíli trvá a odeslání zboží se tak může o pár dní zdržet.

V ateliéru Friendly Suits

V našem ateliéru ve Pštrossově ulici jde platit hotově i kartou. Vše si navíc můžete v klidu vyzkoušet.

V případě jakýchkoli problémů s platbou nám napište na objednavka@friendlysuits.cz nebo zavolejte na 603 165 426 a my se o všechno postaráme.

Vrácení zboží

Když něco nesedí, není problém zboží vyměnit nebo vrátit. Nemusíte nám nic vysvětlovat, stačí zboží odeslat do 14 dnů zpět. V každém balíku najdete předplacenou etiketu pro odeslání i s předvyplněnou adresou. Pokud bude vše v pořádku a zboží nebude poškozené, opotřebené nebo špinavé, ihned po přijetí vám vrátíme peníze.

Reklamace

I mistr krejčí se někdy… Záruční lhůta je ze zákona 24 měsíců a po celou tuto dobu můžete reklamovat vady. Stačí vyplnit reklamační formulář (zde), přiložit kopii dokladu o koupi a zboží nám odeslat nebo přinést osobně na adresu Friendly Suits, Pštrossova 1, 110 00 Praha 1. Do 30 dnů vaši reklamaci vyřídíme vrácením peněz, opravou nebo výměnou zboží.

Napište nám na objednavka@friendlysuits.cz nebo zavolejte na 603 165 426 a my rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Plné znění obchodních podmínek naleznete zde.