http://www.razitkacentrum.cz/razitka-microban.html Naše firma spolupracuje výhradně s dodavatelem Colop, který má velice kvalitní razítka a za dlouholetou spolupráci a spokojenost zákazníků vděčíme také kvalitě produktů, které vám nabízíme. Tato firma má všechny druhy razítek, nejnovější vzhledy a nadčasovou velikost kapesních razítek, které jsou velká jako flas disk. I pestrá škála barev uspokojí každého zákazníka, který si u nás vybere a nakoupí se slevou.

Náš tým odborníků, grafiků a specialistů vyrábí razítka dle přání zákazníků. Pokud si nevyberete z naší nabídky, nabízíme možnost individuálního sestavení páskových razítek včetně kombinací alfanumerických znaků. Multifunkční razítko pásového tytu se přizpůsobí vašim potřebám, dá se zde nastavit z dvanácti přednastavených textů a potřebné datum.

Jak vybrat razítko

Touto tematikou se zabýváme na našem webu, kde vám v několika bodech poradíme, kterárazítka jsou pro vás vhodná, které jsou určeny pro vaše potřeby a se kterým budete nejvíce spokojeni na základě všech vašich požadavků. Hodnotí se prostředí, četnost použití nebo povrch, na který potřebujete razítka používat.