Šití na míru

Šijeme na míru

Made to measure měřenka

Populární a cenově dostupnější cesta k oblečení na míru. Oblek vytvarujeme tak, aby vám dokonale seděl. Všechno ostatní je na Vás a výslednou podobu si můžete vyladit do posledního detailu. Na konci stojí unikátní a osobitý oblek, který Vám „padne jako ušitý".

Jak to probíhá?

1

Nejdřív se potkáme a probereme Vaši představu. Pobavíme se, trochu se poznáme a zjistíme, jaký outfit budete potřebovat. Pak vezmeme Vaše míry a je to. Tahle malá stylová konzultace by neměla zabrat víc jak hodinu.

2

Obleky šijeme v Portugalsku a ušitý ho budete mít během 3 – 4 týdnů. A pokud opravdu spěcháte, jsme schopní to stihnout expresně i za 2 týdny. Košili na míru zvládneme během 2 – 3 týdnů.

3

Pomocí našeho interního systému s dodavatelem jsme schopni sledovat výrobní proces Vašeho obleku, takže víme přesně v jaké fázi výroby se nachází.

4

Následně se znovu potkáme u nás v ateliéru, kde si oblek vyzkoušíte, pokud však jeho fit není dokonalý, provedeme případné úpravy a oblek Vám předáme až ve chvíli, kdy je vše naprosto perfektní. 

 

Sjednejte si schůzku

Objednejte se na konzultaci, pošlete nám svůj dotaz. Jsme tu pro vás.

 

Dress code na míru

Nevíte, co si vzít k obleku? Nevíte, zda můžete kombinovat Vaše nové sako s něčím, co už máte v šatníku? Nevadí, rádi Vám poradíme! Také umíme poradit i s firemním dress codem, obléct Vaše zaměstnance nebo přijít s nápadem na exkluzivní dárek obchodním partnerům.

FriendlySuits.cz

Šití na míru

Těšíme se na Vás!

Objednat konzultaci

Ceník

Oblek

Sako

1. Kategorii tvoří obleky a saka z materiálu španělského výrobce Pablo Oliveira:

 

a. Oblek od 15 900,- Kč

b. Sako od 11 900,- Kč

 

2. Kategorii reprezentují výrobky naší „vlajkové lodi“, italského výrobce Vitale Barberis Canonico

 

a. Oblek od 17 900,- Kč

b. Sako od 13 900,-Kč

 

3. Kategorie obsahuje obleky výrobců jako jsou Loro Piana, Holland & Sherry, Ariston, Carnet, Ermenegildo Zegna, kde se ceny pohybují následovně

 

a. Oblek od 21 900,- Kč

b. Sako od 15 900,- Kč

Kabát

Kabát

Od 14 990 Kč

Košile

Košile

Business od 2300,-Kč

Luxury od 3500,-Kč

Limited edition od 3600,-Kč

 

FriendlySuits.cz

Šití na míru

Těšíme se na Vás!

Objednat konzultaci